تصاویر-شهر-باتومی-گرجستان-و-سواحل-زیبای-آن
تصاویر-شهر-باتومی-گرجستان-و-سواحل-زیبای-آن

بهترین هتل های باتومی گرجستان

شهر باتومی منطقه ای جذاب و ساحلی در کشور گرجستان می باشد که همه ساله توریست های زیادی را به سمت خود جلب می کند. هتل های باتومی معمولا به صورت ساحلی می باشند و امکانات متعدد زیادی دارند ، از این رو با توجه به امکانات هتل ها، نرخ هتل های باتومی متغیر می باشد. (بهترین هتل های باتومی گرجستان)

با توجه به استقبال گسترده از تور باتومی در سالهای اخیر باعث گردیده است تا هتل های باتومی نیز مورد توجه بیشتری واقع شوند و بر تعداد آنها نیز افزوده شود. هتل های 3 ستاره باتومی، هتل های 4 ستاره باتومی و هتل های 5 ستاره باتومی با انواع کیفیت و قیمت های متفاوت، در گستره شهر باتومی گرجستان ساخته شده اند .

سفر آرا گیتی به جهت اهمیت فراوان به مسافران خود با انتخاب بهترین هتلها و پروازها با توجه به امکانات و شرایط موجود و نیز قیمت به صرفه سعی نموده ایم ارزش و شأن شما را حفظ نموده و رضایت 100درصدی شما را اخذ نماییم .

بهترین هتل های باتومی گرجستان

هتل ایفوریا باتومی گرجستان

هتل ایفوریا باتومی یکی از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی می باشد .

این هتل دارای امکانات زیاد از جمله تراس روبه دریا یا کوه ، استخر سرپوشیده و آزاد ، پارکینگ رایگان و وای فای رایگان می باشد . اتاق های آن بسیار بزرگ و تمیز و زیبا هستند و حتی دارای سوئیت های شاه نشین و لوکس می باشد .این هتل علاوه برصبحانه لاکچری دارای یک وعده غذا در رستوران یا نوشیدنی در بار به صورت رایگان دارا می باشد .

از دسترسی های این هتل می تونیم به آکواپارک اشاره کنیم که فقط 0.7 مایل از هتل فاصله دارد . دلفیناریوم هم 2.1 مایل تا هتل فاصله دارد . فاصله موزه باستان شناسی تا هتل ایفوریا 1.9 مایل می باشد و تا فرودگاه باتومی تنها 1.9 مایل فاصله دارد .

هتل اسکای تاور باتومی گرجستان

هتل  اسکای تاور جزو هتل های مدرن در باتومی است . که در نزدیکی دریای سیاه و با فاصله 50 متر از دریاچه ارداگان واقع شده است .

چشم اندازه اتاق های این هتل رو به دریا و دریاچه ی زیبا تزیین شده و بسیار چشم نواز است .

هتل دارای امکانات کامل از جمله استخر سر پوشیده ، پارکینگ اختصاصی ، وای فای رایگان و مرکز اسپا می باشد .اتاق ها دارای امکاناتی نظیر تلویزیون تخت ، لواز م بهداشتی کامل ، سشوآر ، میز کار و مینی بار و .. می باشد .

میهمانان عزیز هتل اسکای تاور میتوانن از امکاناتی همچون سونا ، ماساژ و مرکز تناسب اندام استفاده کنند و از نوشیدنی های خوشمزه هتل لذت ببرند .

موقیعیت هتل به گونه ای است که با دلفیناریوم 1.3 کیلومتر ، موزه باستان شناسی باتومی 1.9 کیلومتر فاصله دارد و فاصله هتل اسکای تاور تا فرودگاه بین المللی باتومی 4 کیلومتر می باشد .